Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Produkty

Zobacz nasze artykuły od specjalistów. W tym miejscu znajdziesz najważniejsze informację na temat produktów naszej marki Manufaktura Materacy

Jak wybrać materac do dostawki? Poradnik
Wybór odpowiedniego materaca do dostawki może być nie lada wyzwaniem. Pamiętam, jak sam borykałem się z tym problemem, przeszukując internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące różnych typów materaców, ich zalet i wad, a także kwestii związanych z pielęgnacją i konserwacją.
Czytaj więcej
Moczenie nocne – problem wielu dzieci
Moczenie nocne wg definicji to mimowolne oddawanie moczu podczas snu, które zdarza się u dziecka, które ukończyło trening czystości lub skończyło 5 lat (dziewczynki) i 6 lat (chłopcy). Najczęstszą postacią moczenia nocnego (70-80%) jest pierwotne izolowane moczenie nocne (PIMN).
Czytaj więcej
Jaki materac dla dziecka? - zdanie fizjoterapeuty

Istnieje wiele czynników, które warunkują jakość produktów przeznaczonych dla juniorów. Niestety, niezwykle rzadko rodzice konsultują się z ekspertami w sprawie zakupu łóżeczka, materaca, fotelika lub wózka przed pojawieniem się malucha na świecie i sami przygotowują wyprawki, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój ich pociech.

 
Czytaj więcej
Materac do Chicco Baby Hug - Recenzja
Materac do Chicco Baby Hug został zaprojektowany specjalnie z myślą o wielofunkcyjnym produkcie Baby Hug. Wyróżnia się przede wszystkim wymiarami i kształtem idealnie dopasowanymi do leżaczka, co zapewnia idealne przyleganie i bezpieczeństwo użytkowania.
Czytaj więcej
Jaki materac do łóżeczka dla niemowlaka

Wybór odpowiedniego materaca do łóżeczka dla niemowlaka to jedno z najważniejszych zadań, które stoi przed świeżo upieczonymi rodzicami. Statystyki pokazują, że jakość snu naszego malucha bezpośrednio wpływa na jego rozwój i samopoczucie.

 
Czytaj więcej
Materac do kołyski - Jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego materaca do kołyski jest równie ważny, co wybór samej kołyski. Materac powinien zapewniać nie tylko komfort, ale także odpowiednie wsparcie dla rozwijającego się ciała dziecka. Poniżej przedstawiamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze materaca do kołyski, oraz różnorodność dostępnych opcji.

 
Czytaj więcej
Materac do łóżeczka 120x60 - jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka to jedna z najważniejszych decyzji, jaką muszą podjąć rodzice. Materac nie tylko wpływa na komfort snu malucha, ale także na jego rozwój oraz zdrowie kręgosłupa. Przyjrzyjmy się, jakie materace dziecięce 120x60 cm oferuje rynek i na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze.

 
Czytaj więcej
pixel