Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Porady specjalistów

Jak wybrać materac do dostawki? Poradnik
Wybór odpowiedniego materaca do dostawki może być nie lada wyzwaniem. Pamiętam, jak sam borykałem się z tym problemem, przeszukując internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące różnych typów materaców, ich zalet i wad, a także kwestii związanych z pielęgnacją i konserwacją.
Czytaj więcej
Moczenie nocne – problem wielu dzieci
Moczenie nocne wg definicji to mimowolne oddawanie moczu podczas snu, które zdarza się u dziecka, które ukończyło trening czystości lub skończyło 5 lat (dziewczynki) i 6 lat (chłopcy). Najczęstszą postacią moczenia nocnego (70-80%) jest pierwotne izolowane moczenie nocne (PIMN).
Czytaj więcej
Prawidłowe ułożenie dziecka do snu
Układanie niemowląt do snu to bardzo ważna kwestia, w kontekście prawidłowego rozwoju ich ciała. W pierwszych latach życia dziecka to zadaniem rodziców jest stworzenie dla niego zdrowej i komfortowej przestrzeni do spania.
Czytaj więcej
Jaki materac dla dziecka? - zdanie fizjoterapeuty

Istnieje wiele czynników, które warunkują jakość produktów przeznaczonych dla juniorów. Niestety, niezwykle rzadko rodzice konsultują się z ekspertami w sprawie zakupu łóżeczka, materaca, fotelika lub wózka przed pojawieniem się malucha na świecie i sami przygotowują wyprawki, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój ich pociech.

 
Czytaj więcej
Materac do Chicco Baby Hug - Recenzja
Materac do Chicco Baby Hug został zaprojektowany specjalnie z myślą o wielofunkcyjnym produkcie Baby Hug. Wyróżnia się przede wszystkim wymiarami i kształtem idealnie dopasowanymi do leżaczka, co zapewnia idealne przyleganie i bezpieczeństwo użytkowania.
Czytaj więcej
Jaki materac do łóżeczka dla niemowlaka

Wybór odpowiedniego materaca do łóżeczka dla niemowlaka to jedno z najważniejszych zadań, które stoi przed świeżo upieczonymi rodzicami. Statystyki pokazują, że jakość snu naszego malucha bezpośrednio wpływa na jego rozwój i samopoczucie.

 
Czytaj więcej
pixel